Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy istnieje od 1977 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Kościerzyny, pięknego miasta położonego wśród niezliczonych jezior Szwajcarii Kaszubskiej, województwo Pomorskie.

W ciągu blisko 40 lat działalności firma bardzo się rozwinęła, produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Kościerzyny. Codziennie 150 osób przygotowuje pachnące i apetyczne wypieki, które klienci z ochotą kupują.

Piekarnia Cukiernia jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych, a w sezonie letnim lodów produkowanych metodą tradycyjną. Oferta handlowa obejmuje około 800 pozycji asortymentowych w tym: desery, ciasta, ciasteczka, torty weselne, lody, produkty bezglutenowe oraz pieczywo w różnych postaciach i smakach.

Piekarnia Jarzębińskich jest przedsiębiorstwem znanym w województwie pomorskim. Swoje produkty sprzedajemy w ok. 300 punktach handlowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego transportu zapewniamy swoim odbiorcom odpowiednie warunki higieniczno-sanitarne oraz terminowość dostaw. Produkcja oparta jest na tradycyjnych i własnych recepturach, które ciągle ulepszamy. Stosowane są surowce bardzo wysokiej jakości, które są skrupulatnie dobierane.

Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej oraz systemu HACCP, daje gwarancję jakości i bezpieczeństwo naszych produktów, a stali klienci są tego odzwierciedleniem . Stawiamy na rozwój i solidność firmy ciągle inwestując w nowoczesne urządzenia dobrych firm, które ułatwiają pracę pracownikom. Corocznie zwiększamy sprzedaż produktów zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym.

W 2005 roku oddany został do użytku nowy zakład produkcyjny przy ul. Przemysłowej. Jego przestronne i dobrze wyposażone wnętrze jest dla nas powodem do dumy. Najważniejszym założeniem, które sobie stawiamy, to zadowolenie klienta, więc staramy się zapewnić wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo zdrowotne.

W 2012 roku rozpoczęto produkcję wyrobów bezglutenowych, która odbywa się w oddzielnym zakładzie produkcyjnym. Asortyment przeznaczony dla osób będących na   diecie bezglutenowej oraz  chorych na celiakię produkowany jest codziennie. Produkty są systematycznie badane, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Współpracujemy z Polskim Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, od których uzyskaliśmy  licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa.

Piekarnia Cukiernia przez wszystkie lata działalności zyskała dobry wizerunek i http://www.jarzebinscy.pl/css/images/pochar_II_miejsce_tort.pngchcemy aby dalej była znaną i cenioną firmą. Dowodem uznania naszych starań są m. in.: zaszczytna nagroda ,,Piekarza roku 2008" na XII Międzynarodowych Targach Chleba, zwycięstwo w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku (rok 2014) za chleb orkiszowy 100%, zdobycie II miejsca w międzynarodowym konkursie - Wystawie Tortów Okolicznościowych Expo Sweet 2015 oraz wyróżnienie w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku (rok 2015) za chleb z bakaliami.

W 2016 roku odnieślismy zwycięstwo w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku za chleb bezglutenowy wieloziarnisty (kategoria: wyrób piekarski) oraz zdobyliśmy wyróżnienie (II miejsce) w konkursie na Smakołyk Święta Chleba w Gdańsku za deserówkę weroniki (kategoria: wyrób cukierniczy).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY